7-8 MAJA 2015
Aktualności
I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Ralf Pasker, dyrektor EAE, w rozmowie z portalem Plastech.pl
05.06.2017

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Ralfem Paskerem, dyrektorem European Association for ETICS, dla portalu Plastech.pl.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Wywiad z prezesem SSO Jackiem Michalakiem - Plastech.pl
25.05.2017

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Jackiem Michalakiem, prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń, dla portalu Plastech.pl.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Pierwsze filmowe impresje
22.05.2017

IV Międzynarodowa Konferencja ETICS: filmowe impresje, szczegolnie dziękujemy dziennikarzom za wypowiedzi i obecność :-)

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Przedstawiciele SSO w "Ekspressie gospodarczym" Radiowej Jedynki
18.05.2017

Jacek Michalak i Jacek Kulig w audycji „Ekspress gospodarczy" w Radiowej Jedynce. Nagranie dla Polskiego Radia odbyło się podczas IV Międzynarodowej Konferencji ETICS. Rozmowa jest dostępna online.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS w obiektywie Plastech.pl
17.05.2017

Zapraszamy do galerii zdjęć z naszej konferencji na portalu Plastech.pl.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
60 lat ociepleń – Polska kluczowym rynkiem Europy
16.05.2017

IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, która odbyła 11-12 maja 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim, zgromadziła 155 uczestników związanych nie tylko z polską branżą ociepleń i chemii budowlanej. Organizatorem dorocznego wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), branżowa reprezentacja producentów systemów ETICS i ich komponentów. W roku jubileuszu 60-lecia technologii ociepleń środowiskowy dialog koncentrował się wokół odpowiedzi na rosnące wymogi stawiane budownictwu oraz dróg dalszego rozwoju branży, jednej z najsilniejszych w Europie.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Media na naszej konferencji
15.05.2017

Bardzo pięknie dziękujemy dziennikarzom za tak liczny udział w naszym spotkaniu. Do zobaczenia na V edycji w 2018!

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Przedstawiciele SSO w radiowej Jedynce
15.05.2017

Jacek Michalak i Jacek Kulig dziś w audycji „Ekspress gospodarczy". Nagranie dla Polskiego Radia odbyło się podczas IV Międzynarodowej Konferencji ETICS. Program dostępny online: http://player.polskieradio.pl/-1

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS na żywo na Twitterze
11.05.2017

IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, 11-12 maja br., to doroczne forum polskiej branży ociepleń i chemii budowlanej. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na profilu SSO na Twitterze.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Polska branża ociepleń czeka na IV Międzynarodową Konferencję ETICS
26.04.2017

11 maja 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim rozpocznie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, firmowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) wspólne forum polskiej branży ociepleń i chemii budowlanej. Organizatory konferencji ogłosili agendę dwudniowego wydarzenia, z udziałem między innymi ekspertów z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Instytutu Techniki Budowlanej, Polskiego Centrum Akredytacji oraz European Association for ETICS. Wśród uczestników spotkania zapowiedzieli się, obok licznej reprezentacji branży z całej Polski,goście z Czech, Litwy, Niemiec i Turcji.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Życzenia wielkanocne
13.04.2017
I miedzynarodwa konferencja ETICSi
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS łączy branżę ociepleń i świat nauki
05.04.2017

11 i 12 maja 2017 roku polska branża ociepleń i chemii budowlanej spotka się na czwartej już edycji Międzynarodowej Konferencji ETICS. Organizatorem wydarzenia w Ożarowie Mazowieckim jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), zrzeszające czołowych producentów systemów ETICS i ich komponentów. Organizatory konferencji, starając się kompleksowo pokazać zagadnienia związane z systemami ociepleń, każdego roku zapraszają prelegentów z różnych ośrodków naukowych i badawczych.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS – już w maju doroczne spotkanie branży ociepleń
15.03.2017

11-12 maja 2017 roku odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, kluczowe wydarzenie dla polskiej branży chemii budowlanej, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata konferencyjna toczyć się będzie wokół zmian wymagań prawnych, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich miesięcy zarówno na rynku polskim, jak i na rynku unijnym. Mowa będzie również o nadzorze nad rynkiem wyrobów budowlanych, o rynku usług badawczych i pomiarowych oraz o metodyce badań. Miejscem konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie Ożarów Mazowiecki.