7-8 MAJA 2015
Aktualności
I miedzynarodwa konferencja ETICSi
III Międzynarodowa Konferencja ETICS – dziś i jutro polskiej branży ociepleń
18.05.2016

11-12 maja 2016 roku odbyła się III Międzynarodowa Konferencja ETICS, debata na temat bieżących kwestii istotnych dla polskiego i europejskiego rynku ociepleń. W dorocznym forum organizowanym przez SSO wzięło udział 141 osób z Polski, Belgii, Czech, Litwy, Niemiec Słowacji i Wielkiej Brytanii.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
III Międzynarodowa Konferencja ETICS - relacja na żywo na Twitterze
11.05.2016

11 maja polska branża ociepleń spotkała się na III Międzynarodowej Konferencji ETICS, organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń. Relacja z dwudniowej debaty na żywo na profilu Stowarzyszenia na Twitterze. Zapraszamy!

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Wspomnień czar - I i II edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS
06.04.2016

Do trzeciej edycji Międzynarodowej Konferencji ETICS został nieco ponad miesiąc. Czekamy z niecierpliwością na jej rozpoczęcie. A dla zainteresowanych rozwojem naszego branżowego spotkania - informacje na temat poprzednich edycji dostępne są tutaj.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Życzenia Wielkanocne
25.03.2016

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń składa najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Information about 3rd International ETICS Conference
21.03.2016

We are glad to share with you the preliminary agenda including all important information about our conference (English version). We look forward to seeing you soon in Ożarów!

3rd International ETICS Conference program

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
SSO zaprasza na III Międzynarodową Konferencję ETICS
08.03.2016

11-12 maja 2016 roku w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja ETICS, doroczne spotkanie polskiej branży ociepleń. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), skupiające 29 podmiotów aktywnych na krajowym rynku ETICS. Konferencja to jedna z najważniejszych inicjatyw Stowarzyszenia, popularyzującego wiedzę na temat systemów ociepleń i termomodernizacji w Polsce.