7-8 MAJA 2015
Aktualności
I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Systemy ETICS ważnym ogniwem zrównoważonego budownictwa
11.05.2015

7-8 maja 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim odbyła się II Międzynarodowa Konferencja ETICS, wiodące forum polskiej branży ociepleń organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Wydarzenie zgromadziło ponad 120 uczestników reprezentujących producentów ETICS, dostawców surowców i przemysł chemii budowlanej, jak też ośrodki naukowe i badawcze, organa nadzoru budowlanego, stowarzyszenia branżowe oraz specjalistyczne media. Środowiskowa debata toczyła się wokół roli systemów ociepleń w budownictwie zrównoważonym. Trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS zaplanowana jest na 11-12 maja 2016 roku.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Nowe wytyczne SSO w zakresie instalacji systemów ociepleń – premiera na II Międzynarodowej Konferencji ETICS
07.05.2015

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) opublikowało zaktualizowane warunki techniczne dla prac elewacyjnych związanych z ociepleniem. Premiera "Wytycznych ETICS" odbyła się podczas II Międzynarodowej Konferencji ETICS.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
​Program II Międzynarodowej Konferencji ETICS
29.04.2015

Już niebawem drugie, branżowe spotkanie osób związanych swoją profesją z systemami ociepleń - II Międzynarodowa Konferencji ETICS. Zapraszamy do rejestracji - pozostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc!

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
II Międzynarodowa Konferencja ETICS już wkrótce!
21.04.2015

7-8 maja 2015 roku w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbędzie II Międzynarodowa Konferencja ETICS. Tematyka tegorocznego spotkania dotyczy systemów ociepleń w relacji do zasad zrównoważonego rozwoju. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Branża ociepleń dla zrównoważonego rozwoju
10.02.2015

Druga edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS, organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), odbędzie się 7-8 maja 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim. Tegoroczna debata licznych środowisk skupionych wokół systemów ociepleń skoncentruje się na zrównoważonym rozwoju w budownictwie oraz na perspektywach inwestycji termomodernizacyjnych w Polsce.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Program konferencji
09.02.2015