PL uk EN uk
7-8 MAJA 2015
Aktualności
I miedzynarodwa konferencja ETICSi
VI Międzynarodowa Konferencja ETICS w oku kamery
31.05.2019

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z naszej konferencji przygotowanej przez Plastech.pl

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
VI Międzynarodowa Konferencja ETICS: rekordowe zainteresowanie
21.05.2019

W dniach 9-10 maja br. w Ożarowie Mazowieckim odbyła się VI Międzynarodowa Konferencja ETICS, cykliczne spotkanie polskiej branży ociepleń, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) od 2014 roku. W wydarzeniu wzięły udział 163 osoby z Polski, Austrii, Litwy, Niemiec, Słowacji i Ukrainy. To rekord frekwencji dotychczasowych sześciu edycji konferencji. Podczas branżowej debaty szczególną uwagę poświęcono zagadnieniu bezpieczeństwa pożarowego ocieplonych elewacji, które w ostatnim czasie stało się przedmiotem dyskusji w środowisku związanym z systemami ociepleń ETICS.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Najważniejsza debata roku polskiej branży ociepleń budynków
09.05.2019

9 i 10 maja br. odbywa się VI Międzynarodowa Konferencja ETICS, najważniejsze, doroczne spotkanie polskiej branży ociepleń.

Relacja na bieżąco na profilu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) na Twitterze https://twitter.com/SSO_ocieplenia.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Poznajcie naszych prelegentów
04.05.2019

Zaproszenie do wystąpienia podczas naszej konferencji przyjęli wybitni specjaliści z Polski i zagranicy.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
VI Międzynarodowa Konferencja ETICS - program I i II dnia
25.04.2019

Przedstawiamy godzinowy program szóstej edycji największego spotkania polskiej branży ociepleń.

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Czytelnia Branżowa
15.04.2019

Jak co roku, uczestnicy naszej konferencji będą mogli korzystać z fachowych wydawnictw dostępnych w konferencyjnej czytelni. Zapraszamy!

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
SSO zaprasza w maju na VI Międzynarodową Konferencję ETICS, doroczne spotkanie polskiej branży ociepleń
20.03.2019

9-10 maja 2019 roku w Ożarowie Mazowieckim Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) zorganizuje już po raz szósty Międzynarodową Konferencję ETICS, najważniejsze wydarzenie polskiej branży ociepleń. Od 2014 roku dotychczasowych pięć edycji konferencji zgromadziło ok. 700 uczestników z 10 krajów. Organizatorzy ponownie zapraszają każdego, kogo interesuje szeroko rozumiana efektywność energetyczna budynków, stosowanie systemów ETICS i zrównoważony rozwój w budownictwie

I miedzynarodwa konferencja ETICSi
Kalkulator Łączników SSO doceniony przez projektantów
05.03.2019

Kalkulator Łączników SSO, zaprezentowany podczas V Międzynarodowej Konferencji ETICS w maju 2018 roku, a dostępny online od października 2018 roku, zyskał już ponad pół tysiąca użytkowników. Narzędzie, oparte na oryginalnych założeniach obliczeniowych, umożliwia prawidłowe określenie mocowania mechanicznego termoizolacji w systemach ociepleń ETICS. Program można bezpłatnie wykorzystywać do projektowania.